Obrazy podle fotky

Vaše oblíbená fotografie z dovolené, nebo člena vaší rodiny už nemusí ležet jen v šuplíku na cd či paměťové kartě. Namalováním obrazu podle fotky, získáte skvělý doplněk do vašeho bytu, který se může stát malým, nebo velkým, uměleckým dílem.

Posláním fotky na email: jirkapodhorsky@jpart.cz můžete začít proces převedení fotografie na malířské plátno. Jedná se samozřejmě o ruční malbu akrylovými nebo olejovými barvami.

Můžete namítnout, že v dnešní době digitalizace, lze poměrně snadno vytisknout fotografii na plátno. Ano, máte pravdu. Existuje spousty tiskáren, rozumějte firem, zabývajících se tiskem fotek na plátno. Problém může však nastat, máte-li vyfocený objet třeba mobilním telefonem. Fotografie nemusí splňovat parametry kvalitního tisku. Ať už se jedná o rozlišení či barevnou hloubku. Výsledek pak nemusí být kvalitní nebo v podstatě nepoužitelný.

Obrazy podle fotky však mohou vzniknout i z dosti nekvalitních fotek. U obrazu ručně malovaného se zapojuje i malířova fantasie stejně jako použitá technika. Takže každý takto malovaný obraz je originál. (pokud se nejedná o padělek, ale tímto druhem „umění“ se nezabývám  )

U obrazu podle fotky, se můžeme samozřejmě domluvit  na rozměrech, použitých materiálech a technice, stejně jako u Obrazů na míru.

Zde si můžete, prohlédnou některé příklady porovnání Obrazů Podle Fotky.

Ukázky obrazů na zakázku podle fotky.