Obrazy podle fotky

Vaše oblíbená fotografie z dovolené, nebo člena vaší rodiny už nemusí ležet jen v šuplíku na cd či paměťové kartě. Namalováním obrazu podle fotky, získáte skvělý doplněk do vašeho bytu, který se může stát malým, nebo velkým, uměleckým dílem.

Posláním fotky na email: jirkapodhorsky@jpart.cz můžete začít proces převedení fotografie na malířské plátno. Jedná se samozřejmě o ruční malbu akrylovými nebo olejovými barvami.

Můžete namítnout, že v dnešní době digitalizace, lze poměrně snadno vytisknout fotografii na plátno. Ano, máte pravdu. Existuje spousty tiskáren, rozumějte firem, zabývajících se tiskem fotek na plátno. Problém může však nastat, máte-li vyfocený objet třeba mobilním telefonem. Fotografie nemusí splňovat parametry kvalitního tisku. Ať už se jedná o rozlišení či barevnou hloubku. Výsledek pak nemusí být kvalitní nebo v podstatě nepoužitelný.

Obrazy podle fotky však mohou vzniknout i z dosti nekvalitních fotek. U obrazu ručně malovaného se zapojuje i malířova fantasie stejně jako použitá technika. Takže každý takto malovaný obraz je originál. (pokud se nejedná o padělek, ale tímto druhem „umění“ se nezabývám  )

U obrazu podle fotky, se můžeme samozřejmě domluvit  na rozměrech, použitých materiálech a technice, stejně jako u Obrazů na míru.

Zde si můžete, prohlédnou některé příklady porovnání Obrazů Podle Fotky.

Ukázky obrazů na zakázku podle fotky.

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Nahrát fotku (Maximální velikost fotky je 5MB)

Vaše zpráva