Iron man a Wolverine jsou kamarádi.

Nicka-Wolverine-Iron man

Nicka-Wolverine-Iron man

Jednou mi napsal kamarád, zda bych mu nemaloval obraz. Stává se mi to celkem často, takže mě to tolik nepřekvapilo. Ovšem zadání námětu už překvapující celkem bylo.

„Mám přítelkyni a ta zbožňuje Iron mana a Wolverina.“, psal mi ve svém emailu. A chtěl bych, abys mi namaloval obraz, kde bude ona společně s Iron manem a Wolverinem.

Tak jsem mu napsal, ať se té slečny drží, protože holka co má ráda superhrdiny musí být fajn. 😉

No a taky, že obraz samozřejmě rád namaluji. Ačkoliv to byla výzva, těšil jsem se nejen na výsledek, ale i na samotné malování. Iron mana i Wolverina má rád také, takže téma mi bylo blízké. Navíc slečna mého kamaráda je také pěkná. Její fotografie, byla také povedená, což zvyšovalo šanci na dobrý výsledek.

Musel jsem ale nejdříve rozmyslet kompozici a upravit všechny tři portrétované osoby do stejného prostředí. V tomto směru mi hodně pomáhá Photoshop. Když byla předloha hotova, začal jsem malovat na plátno o rozměru 70 x 50 cm. První vrstva je malována akrylovými barvami. Zbytek je pak malován olejovými barvami.

Jednalo se o relativně velký rozměr a práce mi zabrala dost času. Výsledek však se myslím povedl.

Kamarád byl velice spokojen a přítelkyně byla „prý“ nadšena.

Nyní můžete vy sami posoudit, zda se obraz povedl nebo ne.

Já osobně s výsledkem spokojený jsem. Když je předloha obrazu zajímavá nebo mě blízká práce na něm je vždy zábavou a myslím, že je to vidět i na konečném výsledku obrazu.

Pokud vás obraz zaujal a máte nápad na podobné nebo jiné téma, které byste chtěli namalovat, nebojte se mě kontaktovat na email. jirkapodhorsky@jpart.cz

Děkuji vám za Vaši přízeň a přeji krásný den.

Jiří Podhorský.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.