Kráska … přišla

Kráska přišla… v pondělí ke mě konečně dorazil výtisk knihy Kráska přichází. Jedná se o první román talentované autorky a mé kamarádky Adriany Šindelářové, která byla tak hodná a odvážná, že svěřila obálku knihy mé maličkosti. Jistěže tvorba obálky není ani zdaleka tak náročná jako samotné psaní knihy. 😉 Nechtěl jsem však zklamat a chtěl jsem knize vtisknout osobitý styl a motiv, který sám osobně zaujme, neprozradí nic z děje, ale zároveň s ním souvisí. Tak snad se to povedlo. Každopádně nejdůležitější je obsah, tedy samotný příběh.

Chci touto cestou pogratulovat a zároveň poděkovat Adrianě, za možnost podílet se na její knize a také za úspěšné její vydání a v neposlední řadě za krásné věnování. Děkuji velice velmi.

Kniha se už dá koupit u vybraných knihkupců nebo přímo u nakladatele. http://literarnistrom.cz/?p=1855

Anotace
Už jako malá se rozhodla zasvětit celý svůj život tajům starověkého Egypta. Fascinovaly ji ty ohromné, nádherné chrámy tyčící se hrdě k nebi, prazvláštní písmo a příběhy faraonů podmaňující si velkou část z tehdy známého světa. Příběhy, které byly už tak vzdálené a pohřbené tisíciletou historií, a přece se v její mysli odehrávaly, jako by se zrovna udály. Prostě věděla, že má Egypt napsaný v osudu. Netušila však, jak moc.

 

#nefertiti  #egypt #Bestseller #kniha #obalknihy #adrianasindelarovaspisovatelka #photoshop #illustrator #kraskaprichazi #obrazy #dárek #vánoce #dárky #obrazynaprodej

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.