Ráno po vernisáži

vejce-01Ráno jsem se probudil, rozlepil oči, opláchl obličej a pročistil dutinu ústní. Po snídani a pořádným hrnku kávy, začal trochu pracovat i mozek. Došel jsem k místu, kde jsem včera nechal nahromadě všechny své věci jako oblečení, tašku apod. Byla tam i dárková taštička od mého kamaráda.
Otevřel jsem ji a koukalo na mě vejce. Ano v první chvíli jsem si skutečně myslel, že na mě něco z tašky kouká. Bylo to však „obyčejné“ bílé vejce, uvařené natvrdo. Vejce jsem vyndal společně s méně zajímavou „obyčejnou“ lahví dobrého pití. Když jsem si jej prohlédl pozorněji, zjistil jsem, že je na něm nápis. Zaostřil jsem zrak, co to šlo, a přečetl: „Jirko, Gratuluju, jsi frajer!“
Nemyslím si, že jsem frajer. Opravdu ne, ale ten dárek mě velice dojal, jako účast všech na včerejší vernisáži. Doufám, že se vám tam líbilo a užili jste si to, protože já ano.
Chtěl bych vám všem poděkovat za to, že jste přišli. Vnímám to tak, jako byste mi každý z vás dal takovéto vejce.
Děkuji tedy opravdu všem, za podporu, krásná slova a vůbec celou atmosféru. Bez vás by nic z toho nebylo. A toto vejce teď posílám i vám, protože si myslím, že si jej zasloužíte.
Díky moc a krásný den Jirka P.
P. S. fotografie dodá fotograf, až je bude mít hotové. Nejde mi o rychlost či kvantitu, ale o kvalitu, tak ho nechme v klidu pracovat a budu se těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.