Vánoční dárky

Zasněžený dům, obraz podle fotky - 40x50 cm - Akryl a olej na plátněRok 2014 se dostal do své poslední fáze již si k nám klestí cestu Vánoční svátky, pohodová atmosféra, spousta nezdravého jídla, ale také čas shánění dárků na poslední chvíli. V obchodech se začíná objevovat výzdoba a také akční ceny na super zajímavé zboží, jako jsou telefony, tablety, ponožky nebo jiné důležité věci, které zaručeně nemáte a potřebujete pro zlepšení kvality vašeho života.

Tyto „důležité“ věci se těsně před tím často vyprodají a pak je horko těžko sháníte všude možně.

Nebo výrobek koupíte za „super“ cenu a po Novém roce je ve výprodeji za poloviční cenu.

Nabízím touto cestou možnost obdarovat své blízké originálnějším dárkem, který cenu neztrácí právě naopak. Můžete si zakoupit některý z mých obrazů na prodej. V tomto případě lze obchod realizovat prakticky kdykoliv. Záleží jen na tom, zda obraz ještě budu mít.

Na co však již je celkem málo času, jsou obrazy na míru nebo podle fotky. Realizace zakázek vyžaduje určitý čas jak z hlediska práce na obraze, tedy namalování obrazu, ale také jeho schnutí. Olejové barvy potřebují minimálně týden pro zaschnutí, alespoň do převozní podoby.

V podstatě pořád realizuji nějaká zakázky. Tedy i teď mám rozdělanou práci na obrazech. Jsem však schopen malovat více obrazů najednou nebo začít s dalším obrazem během dokončování předešlého.

Píšu to hlavně proto, že se tento příběh opakuje každým rokem. Vždy mě začnou nejvíce oslovovat lidé zhruba 14 dní před štědrým dnem. Jsou pak zklamáni, když jejich poptávku musím odmítnout.

Pokud tedy letos uvažujete nad originálnějším dárkem než je třeba Smartphone a v podstatě za nižší nebo stejnou cenu, jakou dáte za telefon, který třeba ani obdarovaný nechtěl, je právě teď ten pravý čas na objednání obrazu na zakázku, na míru nebo podle fotky.

Objednávky nebo dotazy můžete posílat na email: jirkapodhorsky@jpart.cz

Děkuji vám za vaši přízeň a budu se těšit na vaše případné objednávky obrazů.

Přeji vám všem klidné předvánoční období a krásný den.

Jiří Podhorský

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.